Контакти

м. Біла Церква

вул. Ярослава Мудрого,

буд. 38/12,

3 поверх, кім. 15

тел.: 097 392 36 06

fond_efimenko@ukr.net

З незламною вірою в добро!

СПАРТАКІАДА СЕРЕД ІНВАЛІДІВ - 2012

 

У березні 2012 року відбулися  першості  з шахів та шашок серед людей із обмеженими фізичними можливостями. Ініціатором   змагань виступила голова БМГО «Спортивний клуб інвалідів «Друге життя» Надія Герасименко. ЇЇ починання підтримав Благодійний фонд і відділ з питань фізичної культури та спорту.

У першості взяли участь спортсмени-інваліди міста із таких нозологій, як порушення опорно-рухового апарату, інтелекту, слуху, зору та ДЦП. Змагання проводилися у двох вікових групах серед чоловіків та жінок.  

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками від Благодійного фонду Костянтина Єфименка.

 

 

Спартакіада серед інвалідів - 2011 

Білоцерківський благодійний фонд Костянтина Єфименка підтримав ініціативу Надії Герасименко -  голови Білоцерківської міської громадської організації «Спортивний клуб інвалідів «Друге життя» і надав відповідну фінансову підтримку на організацію та проведення Спартакіади з легкої атлетики серед інвалідів міста з порушенням зору, слуху, опорно-рухового апарату. Цей спортивний захід відбувся 21 вересня на стадіоні «Трудові резерви».

 

Учасниками змагань були учні школи-інтернату для дітей із порушенням слуху, ЗОШ № 19, працівники підприємств УТОГ, УТОС, вихованці будинку-інтернату з порушенням інтелекту, представники громадських організацій і спеціальних установ для інвалідів міста.

 


До програми Спартакіади для людей із обмеженими фізичними можливостями ввійшли змагання зі стрибків в довжину з місця, стрибків в довжину з розбігу, метання тенісного м’ячика, з бігу на 60 м, 100 м, 200 м, 400 м, серед візочників - юнаків, дівчат, чоловіків, жінок - заїзд на 100 м та 400 м. Переможці Спартакіади були нагороджені дипломами та цінними подарунками.  

 Із метою популяризації бігу та залучення інвалідів до занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя 10 листопада 2011 року в дендропарку «Олександрія»  пройшов традиційний щорічний чемпіонат із кросу серед інвалідів м. Біла Церква «Золота осінь - 2011», підготовку, проведення та призи якого профінансував Благодійний фонд Костянтина Єфименка.

Змагання проводилися з  ініціативи   Білоцерківської міської громадської організації «Спортивний клуб інвалідів «Друге життя» - керівник Надія Герасименко.

У чемпіонаті із кросу взяли участь спортсмени –інваліди з 3-х нозологій -  з вадами зору, вадами слуху та порушенням інтелекту. Змагання проводилися  у двох вікових групах: молодша – 300 м (1-5 класи), старша – 500м (6-11 класи) юнаки та дівчата.

Ці спортивні змагання подарували і переможцям, і учасникам гарний настрій, море позитивних емоцій, а головне - сприяли тому, що люди-інваліди, вкотре повіривши в себе, довели: фізичні вади не є перепоною на шляху досягнення спортивних та життєвих вершин.