Контакти

м. Біла Церква

вул. Ярослава Мудрого,

буд. 38/12,

3 поверх, кім. 15

тел.: 097 392 36 06

fond_efimenko@ukr.net

З незламною вірою в добро!

Спартакіада серед школярів міста

 

Спартакіада із 7 видів спорту серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста на 2011-2012 роки проводиться на призи та за сприяння Білоцерківського благодійного фонду Костянтина Єфименка і присвячується Року спорту та здорового способу життя

 


      

     Спартакіада школярів міста проводитиметься з таких видів спорту, як футбол, волейбол, баскетбол, легка атлетика, шахи, плавання, туризм. Змагання із цих дисциплін триватимуть упродовж 2011-2012 навчального року.


     Переможців в особистих видах змагань чекатимуть грошові винагороди, зокрема: за перше місце – премія у розмірі 100 гривень, за друге – 70 гривень, а за третє – 50.


       У загальному заліку: 


     За І місце команда загальноосвітнього навчального закладу нагороджується Кубком, дипломом та подарунковим сертифікатом на придбання комплекту спортивного інвентарю на суму 50 тис. грн. 


     За ІІ місце – Кубком, дипломом та подарунковим сертифікатом на придбання комплекту спортивного інвентарю на суму 30 тис. грн.


     За ІІІ місце – Кубком, дипломом та подарунковим сертифікатом на придбання комплекту спортивного інвентарю на суму 20 тис. грн.


     Білоцерківський благодійний фонд Костянтина Єфименка забезпечує учасників спартакіади спортивним інвентарем та футбольною, волейбольною, баскетбольною формами. 


     Планується традиційне урочисте відкриття та закриття Спартакіади школярів на стадіоні «Трудові резерви» за участю голови фонду Костянтина Єфименка, міського голови Василя Савчука та відомих спортсменів міста.


    Головними завданнями Спартакіади є пропаганда здорового способу життя та занять фізичною культурою і спортом, формування у дітей та підлітків потреби в систематичних заняттях фізичною культурою і спортом.

 Завантажити:

Положення

Таблиці

_Календар ігор з футболу 2012