Контакти

м. Біла Церква

вул. Ярослава Мудрого,

буд. 38/12,

3 поверх, кім. 15

тел.: 097 392 36 06

fond_efimenko@ukr.net

З незламною вірою в добро!

Проект «Академія пенсіонерів» 

Проект  передбачає створення клубів пенсіонерів за місцем проживання. На сьогодні вже створено тридцять три таких центри у приміщеннях філій міської бібліотечної системи та загальноосвітніх навчальних закладах міста. Кожен  клуб має свою назву, яку обрали і затвердили його відвідувачі на перших засіданнях.

 

Цільова аудиторія – літні люди, пенсіонери, ветерани, інваліди – жителі міста Білої Церкви.

Основні предмети, з яких читаються лекції, - медицина (здоров’я), політика, історія (краєзнавство), мистецтво, езотерика, садівництво, релігія, кулінарія (здорове харчування), комп’ютерна грамотність (інформатика) тощо.

Формування тем лекцій і напрямків запропонованих  предметів здійснюється поступово, шляхом проведення анкетування та опитування учасників проекту «Академія пенсіонерів».

Крім формату читання лекцій, відбуваються виїзди на природу, паломницькі тури, відвідування  театрів, музеїв, виставок, парків, проведення майстер-класів у різних напрямках діяльності. Також учасники Академії пенсіонерів можуть відвідувати фітнес-клуб «Леді-фіт», займатися плаванням і за бажанням записатися до запропонованих гуртків: декоративно-прикладного мистецтва, вокального, театрального, шахово-шашкового, образотворчого мистецтва.

20 жовтня 2011  року  в  Київському   академічному  музично-драматичному театрі ім. Саксаганського відбулося перше засідання Академії пенсіонерів, яке передбачало знайомство з представниками перших  п’яти клубів, поточне та перспективне планування їхньої роботи, а також перегляд вистави «Кайдашева сім’я» за однойменним твором класика української літератури І.Нечуя-Левицького.