Контакти

м. Біла Церква

вул. Ярослава Мудрого,

буд. 38/12,

3 поверх, кім. 15

тел.: 097 392 36 06

fond_efimenko@ukr.net

З незламною вірою в добро!

 Відкриття мультимедійних класів 

В Україні ще з козацьких часів існувала добра традиція – створювати й підтримувати навчальні заклади, в яких здобувають освіту діти українців, діти, які несуть із собою в майбутнє інтелект та культуру свого народу, генетично передані їм від дідів-прадідів.

У  2011 році на засіданні Правління Білоцерківського благодійного фонду Костянтина Єфименка було прийнято рішення обладнати  мультимедійні класи у двох навчальних закладах Білої Церкви – Білоцерківському колегіумі та СЗОШ № 13.

Білоцерківський колегіум – єдиний навчальний заклад такого типу в Київській області для здібних і обдарованих дітей, а Спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням французької мови № 13, крім покладених на неї обов’язків учити й виховувати підростаюче покоління, виконує у своєму мікрорайоні ще й роль своєрідного культурно-естетичного центру. Отож осначення цих навчальних закладів має відповідати найсучаснішим вимогам.

У виділених адміністраціями цих шкіл аудиторіях був зроблений за кошти Благодійного фонду капітальний ремонт із заміною вікон, підлоги, дверей; виготовлені під індивідуальні замовлення меблі; придбана техніка, зокрема ноутбуки, мультимедійні дошки, проектори, комп’ютери та копіювальні пристрої.

Обидві мультимедійні зали мають найсучасніше обладнання, а за технічними можливостями є чи не єдиними в усій Київській області навчальними аудиторіями такого рівня.

 1 вересня, на День знань, відбулося відкриття новостворених класів, у якому  взяв участь голова фонду Костянтин Єфименко. Він побажав дітям, аби ці подарунки допомогли їм швидше і якісніше опанувати складні знання й  досягти бажаних успіхів у житті.

Відкриття мультимедійних  залів у ЗОШ № 13 і Білоцерківському колегіумі – це вагомі  кроки до досягнення поставленої учнями мети, адже вони прагнуть відкрити для себе цей великий незвіданий світ, а світові – відкрити себе, молодих і дерзновенних.