Контакти

м. Біла Церква

вул. Гординського, 24

тел.: 39-14-15

тел/факс: 39-11-32

fond_efimenko@ukr.net

"Водограй" розпочав новий академічний рік із зустрічі з захисником України

1 вересня розпочався новий академічний рік у клубі «Водограй» Академії пенсіонерів Благодійного фонду Костянтина Єфименка.

Координатор клубу Лариса Ястребова організували цікаву зустріч. Так, ансамбль клубу «Ровесник» (художній керівник – Ніна Вдовиченко) виконали пісні «Слався, Україно», «Кленова балада» та інші. Ольга Томашевська сольно виконала пісню «Щастя нам, українці», а Ганна Добровольська читала власні вірші.

Були й гості у «водограївців». Вирішили запросити військовослужбовця Максима, який служить в 72 ОМБР ім. Чорних Запорожців та нині перебуває на лікуванні після контузії в Білій Церкві. Чоловік розповів, як зараз непросто українським військовим стримувати натиск осатанілих рашистів. Його інформація була вкрай важлива. Адже одна справа слухати «рафіновані» новини по телевізору, а інша – почути з вуст безпосереднього учасника бойових дій на передньому краї фронту.

Члени клубу небайдужі до теми війни. З перших днів допомагають військовим. Так, пані Олена Синельникова шиє спідню білизну бійцям та передає через волонтерів. Інші члени клубу збирали тканини та передали їх до клубу «Криниця життя», де нині збираються академісти, щоб шити подушечки на фронт та спідню білизну.

Запросили академісти на зустріч й білоцерківську поетесу Тетяну Строкач, яка так само нині допомагає фронту, - плете маскувальні сітки. Пані Тетяна прочитала кілька власних віршів, у тому числі тих, які написала вже після 24 лютого на тему війни.

Благодійний фонд Костянтина Єфименка відзначив роботу клубу подякою та солодким презентом, адже така самовіддана праця академістів на волонтерській ниві та бажання, попри всі незгоди та труднощі, збиратися разом, проводити репетиції, виступати на загальноакадемічних заходах заслуговує на вшанування.

Так тримати!

P.S. Щиро дякуємо працівникам дитячої бібліотеки та керівнику закладу Тетяні Качановій за сприяння академістам у їхньому дозвіллі.

Фотогалерея "Водограй" розпочав новий академічний рік із зустрічі з захисником України"

Поділитись з друзями: