вул. Героїв Небесної Сотні, 24

тел.: 097 392 36 06

fond_efimenko@ukr.net

Нагородження переможців баскетбольних змагань

19 січня у ДЮСШ № 1 відбулися фінальні ігри змагань із баскетболу серед дівчат у рамках Шкільної спартакіади із семи видів спорту, присвяченої  Року спорту та здорового способу життя на призи та за сприяння Білоцерківського благодійного  фонду Костянтина Єфименка.

Перемогу здобули учениці ЗОШ № 18, володарями другого почесного місця стали представниці ЗОШ № 7, а на третій щабель п’єдесталу посіли баскетболістки ЗОШ № 4. Щиро вітаємо переможців, зичимо їм і в подальшому спортивних успіхів, здоров’я, оптимізму і нових перемог!

Представник Благодійного фонду Ігор Панченко вручив дівчатам грошові винагороди, грамоти, медалі й кубки, побажавши їм і надалі самовіддано захищати честь свого навчального закладу і повсякчас бути прихильниками здорового способу життя. А командам, які у цьому виді спорту не показали належних результатів, Ігор Іванович порадив не засмучуватися, оскільки Спартакіада триває і попереду ще змагання із 4  видів спорту -  плавання, волейболу, легкої атлетики й пішохідного туризму.

А місця між усіма 22 навчальними закладами розподілилися наступним чином.