Контакти

м. Біла Церква

вул. Героїв Небесної Сотні, 24

тел.: 097 392 36 06

fond_efimenko@ukr.net

Ансамбль "Спадщина" провів благодійний концерт для збору коштів на армію

Нині кожен українець намагається допомогти нашим захисникам. Не залишаються осторонь навіть пенсіонери, хоча зрозуміло, що з їхніх пенсій багато не викроїш.

Члени Академії пенсіонерів Благодійного фонду Костянтина Єфименка не сидять, склавши руки. З початку війни вони спілкуються з волонтерами та допомагають тим, що збирають порожні банки для консервації, плетуть маскувальні сітки, шиють спідню білизну для воїнів на фронт, а також м’які подушечки та збирають різноманітні тканини для такого шиття. Натруджені золоті руки членкинь клубів «Криниця життя», «Зарічанське джерело», «Серпанок», «Лада», «Гармонія» пошили вже понад 2000 трусів та 3000 подушок!

Але не всі мають навик до шиття. Натомість уміють чудово співати. Клуб «Чарівна мить», на базі якого діє ансамбль «Спадщина», - саме з таких. Академісти вже вдруге влаштували імпровізований концерт для містян, на якому збирали кошти на армію. Зібрану суму витратили таким чином: купили носки та труси і передали їх теробороні. А решту коштів віддали одному відомому білоцерківському волонтеру. Це вже другий раз вони так збирають кошти. І якщо перший раз їхніми слухачами стали відвідувачі бібліотеки-філії №10 на масиві «Піонерська», то наступний виступ відбувся вже на масиві «Таращанський».

Люди, а особливо діти мікрорайону, радо зустрічали літніх людей, слухали їхні пісні, аплодували, знімали на телефони і навіть подарували квіти!

Ансамбль «Спадщина» (керівник – Ніна Яківна Левченко) порадував земляків 22 виступами з піснями та віршами, в основному присвяченими патріотичній та військовій тематиці. Концерт приурочили до Дня державності України.

Фоторепортаж "Ансамбль "Спадщина" провів благодійний концерт для збору коштів на армію"

 

Поділитись з друзями: