Контакти

м. Біла Церква

вул. Героїв Небесної Сотні, 24

тел.: 097 392 36 06

fond_efimenko@ukr.net

Академісти-волонтери не забувають про українську пісню

26 серпня у затишному приміщенні, де проводить свої культурні заходи клуб «Криниця життя» і де вже шість місяців поспіль разом з академістами клубів «Лада», «Зарічанське джерело» та «Серпанок» шиє подушки та труси бійцям на фронт, відбувся концерт до Дня Незалежності України.

Ведучою концерту стала Ольга Тимошенко, членкиня клубу «Криниця життя». Спільно з координатор клубу Ларисою Бондарчук вони підготували дуже цікавий сценарій. Звучали пісні про воїнів, про Україну у виконанні ансамблю «Криниця життя» та тріо клубів «Зарічанське джерело» і «Лада». Сольно виступили Ольга Руденко та Антоніна Рибак.

Декламували вірші Олександра Крикун, Ольга Руденко, Людмила Плохотнюк, Галина Тищенко, Ніна Редькіна, Ольга Ковальчук.

На зустріч запросили і волонтерів та військових, з якими співпрацюють ці останні шість місяців. Подякували їм за співпрацю, допомогу на фронті, пригостили солодким подарунком.

Також невеличкі солодкі презенти отримали усі ті академісти, які всі шість місяців невтомно ріжуть тканини, шиють подушки та спідню білизну військовим, збирають матраци, подушки, кухонні прибори нашій теробороні. І попри цю важку щоденну роботу мають ще час і натхнення проводити репетиції.

Тож низький вам уклін, білоцерківські жінки-трудівниці за ваші щирі серця, працьовиті руки і оптимістичний настрій. Многая і благая літа! 

Поділитись з друзями: